Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7924
Stary 06.03.2010, 14:16
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że telebimu nie umieślcili pod większym kątem żeby zwiększyć komfort oglądania
O jakim kącie mówisz, telebim na wschodniej będzie dla oglądających na zachodniej i vice versa.
Chyba że miałby być od strony widowni zamontowany, co było by czymś idiotycznym.
Odpowiedz cytując