crazykaro napisał(a):

|
Szkoda że telebimu nie umieślcili pod większym kątem żeby zwiększyć komfort oglądania
|
O jakim kącie mówisz, telebim na wschodniej będzie dla oglądających na zachodniej i vice versa.
Chyba że miałby być od strony widowni zamontowany, co było by czymś idiotycznym.