kristos napisał(a):

|
A ile ten Skorża w ogóle zarabia ?
|
Skorża zarabia 70 tyś na miesiac,
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/i...ie_107424.html
Za takie pieniądze żaden wolny fachwowiec co pracował np. w Serie A np.Walter Novellino nie przyjdzie.Te kwote pewnie trzeba by razy 3 pomnożyc.Za 125 tyś miesiecznie pewnie dałoby sie znaleźc kogoś takiego jak Bakero