Piszę to po raz pierwszy i z dużym żalem - czas Macieja Skorży w Wiśle się skończył..
Brak pomysłu na grę - to jest najgorsze.My gramy jak w C-klasie , padaka totalna.Po meczu z Levadią każdy mecz miał być jak finał LM a co mamy

Nie wiem co się porobiło z tą drużyną..Ze Skorżą do wywalenia - "sztab medyczny" , ten makaroniarz , Łaciak + Jop , Diaz , Łobo , Jirsak , Gołoś, i nasza gwiazda Pa.Brożek - on chciał do Premiership?Chyba piłki pompować! Potrzeba trenera , który będzie jak Dan Petrescu - trzymał ich krótko.Ktoś kiedyś powiedział bardzo mądre słowa - że z piłkarzami jest jak z dziećmi - jeżeli się ich za bardzo rozpuści to później efekty są marne.