Wyświetl pojedynczy post
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4653
Stary 06.03.2010, 13:48
Piszę to po raz pierwszy i z dużym żalem - czas Macieja Skorży w Wiśle się skończył..
Brak pomysłu na grę - to jest najgorsze.My gramy jak w C-klasie , padaka totalna.Po meczu z Levadią każdy mecz miał być jak finał LM a co mamyNie wiem co się porobiło z tą drużyną..Ze Skorżą do wywalenia - "sztab medyczny" , ten makaroniarz , Łaciak + Jop , Diaz , Łobo , Jirsak , Gołoś, i nasza gwiazda Pa.Brożek - on chciał do Premiership?Chyba piłki pompować! Potrzeba trenera , który będzie jak Dan Petrescu - trzymał ich krótko.Ktoś kiedyś powiedział bardzo mądre słowa - że z piłkarzami jest jak z dziećmi - jeżeli się ich za bardzo rozpuści to później efekty są marne.
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..