morgenes napisał(a):

Zgodzę się, ale: skoro stawiamy tezę, że o MP można zapomnieć, to po co go trzymać do końca rundy?
Nie lepiej znaleźć już teraz jakiegoś dobrego trenera, niech za miesiąc obejmie posadę. Przynajmniej będzie miał czas poznać drużynę i zacznie powoli wdrażać swoją filozofię gry. Przynajmniej jest szansa, że zaprocentuje to w pucharach.
|
rozumiem mamy 15 pkt straty do lidera i 10 do miejsca pucharowego wiec o MP mozemy zapomnieć i jest czas na zabawę w wymianę trenerów?