Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4650
Stary 06.03.2010, 13:42
Niby musi odejść, co. Oczywiście też jestem za tym by przyszedł ktoś lepszy ale najpierw trzeba kogoś takiego znaleźć lub mieć pewność, że się znajdzie a nie ma takiej pewności.

W Polsce nie ma nikogo lepszego. Jasne, że wolałem oglądać Wisłę Smudy i to jak ją przygotował dla Kasperczaka ale on jest już zajęty.

Porządny zagraniczny trener pewnie skończyłby jak Petrescu lub chciał dwa lata za czołówką ekstraklasy na budowanie drużyny.

Pamiętajmy, że on z drużyny środka tabeli i po jeszcze większych osłabieniach jak odejście Błaszczykowskiego zrobił dwukrotnego Mistrza Polski a teraz ma szanse na trzecie z rzędu i to z coraz to słabszym składem.

Ale jestem za tym by powoli wprowadzać treningi Dana bo gość miał rację tylko chciał od razu za dużo wydaje mi się.

A co do prawdziwego trenera z zachodu to chciałby pewnie 4 idealnie przygotowane boiska treningowe tylko dla pierwszej drużyny.

Mądrze byłoby się za kimś takim rozglądać...