Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4649
Stary 06.03.2010, 13:40
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Nowak i np Wałdocha ludzie którzy wychowali się na innych planetach jeśli chodzi o naszą kopaną
Wałdoch na dyr sportowego albo i do sztabu trenerskiego papiery przecież robi
a Nowak jako głównodowodzący.. ehhh pomarzyć sobie można
Przeciez oni we dwoch zajebali by naszych pilkarzy treningami.

A powaznie. W zasiegu finansowym sa chyba tylko ci dwaj(choc akurat nie wiem czy Nowak jest w zasiegu finansowym Wisly). Jesli zmiana trenera to dopiero po rundzie bo w tej chwili zmiana go nic nie da. Najlepiej by bylo moim zdaniem jednak wyslac czesc pilkarzy w kosmos sprowadzic na ich miejsce mlodych wilkow i zostawic Skorze. To by dopiero im pokazalo kto tutaj rzadzi.


Morgenes, ty sobie nie zdajesz sprawy z tego jak nawet dwumiesieczna przerwa zmienia zgranie pilkarzy. I jeszcze jedno, mamy w tym klubie hard work po raz drugi bo to wlasnie przez to najwiecej pilkarze lapia kontuzje. Wiec to nie jest do konca tak ze Skorza pozartuje sobie poklepie ich po tylku itp itd.

P.S. Sprawa mistrzostwa Polski nie zostala jeszcze rozwiazana, zapamietajcie to sobie.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 06.03.2010 o godz. 13:42.