Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4648
Stary 06.03.2010, 13:39
Bronex napisał(a):Wyświetl post
...Scenariusz powinien być , w mojej skromnej ocenie, taki. Pracuje do końca kontraktu. Wywalamy go bez względu na końcowy rezultat. Z taką grą możemy o MP czy PP zapomnieć w mojej ocenie. ale musi być ktoś w tym klubie, który przygotuje zatrudnienie następcy. I żeby to kosztowało trochę więcej wysiłku niż telefon do Ulatowskiego.
Zgodzę się, ale: skoro stawiamy tezę, że o MP można zapomnieć, to po co go trzymać do końca rundy?
Nie lepiej znaleźć już teraz jakiegoś dobrego trenera, niech za miesiąc obejmie posadę. Przynajmniej będzie miał czas poznać drużynę i zacznie powoli wdrażać swoją filozofię gry. Przynajmniej jest szansa, że zaprocentuje to w pucharach.