PhantomRanger napisał(a):

Ja przestałem obstawiać polską lige 1,5 roku temu. To była kasa wywalona w błoto.
Co myślicie o tym ?
Werder - Stuttgart DW 2:1
St. Etienne - Lille DW 2:1
AS Roma - AC Milan DW 1:2
Stawka: 2zł Wygrana: 895.10 zł
|
Milan nie wygra w Rzymie.takie mam przeczucie.