Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6297
Stary 06.03.2010, 13:31
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Ja przestałem obstawiać polską lige 1,5 roku temu. To była kasa wywalona w błoto.
Co myślicie o tym ?

Werder - Stuttgart DW 2:1
St. Etienne - Lille DW 2:1
AS Roma - AC Milan DW 1:2
Stawka: 2zł Wygrana: 895.10 zł
Milan nie wygra w Rzymie.takie mam przeczucie.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując