Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22093
Stary 06.03.2010, 12:10
Crusi napisał(a):Wyświetl post
Kurde ten Cibamba wczoraj bardzo pozytywnie sie zaprezentowal. Gosc walczyl o kazda pilke, co chwile nekal naszych obroncow. Potrafil sie znalezc i ladnie skleic pilke w polu karnym. Silny, wysoki i jeszcze wyglada jak Will Smith Dokladnie taki jakiego szuka nasz trenejro... To ja sie pytam gdzie byli nasi skauci i manager jak go Arka zatrudniala...
bo jedni myślą co robią (nawet słabsze kluby) a my jakbysmy byli z innego świata i mieli inne statystyki dot. piłkarzy może w Jadze, Lechu, Arce itd czytaja transfermarkt (bo przeciez statystyki goli i asyst nic nie znaczą...), a u nas uparcie szuka sie na własną ręke, albo menagerowie nam wpychają tych zawodnikow.

szkoda, ze nie szukamy ludzi np w 2 lidze holenderskiej którzy strzelaja w jednej rundzie po 10 bramek ? (Tshibamba strzelił 5, Wisła MOŻE sprowadzać lepszych zawodnikow z wiadomych względów, prestiż, kasa, perspektywy). Juz nie wspomne o innych ligach.

Pamietajcie że Arka ma jeszcze Mawaye, lepszego piłkarza od Tshibamby (teoretycznie), niech dojdzie mu tylko certyfikat.
Odpowiedz cytując