Emilian= mocny psychicznie

?, chyba ze byl jakis inny Emilian w Wiśle, teza że Petrescu nie miał wpływu na tego kogo wtedy zatrudniali jest śmieszna bo nie wierzę żeby np. Cupiał przy sniadanku sobie wymyslił, mamy trenera z Rumunii to weżmy sobie teraz tak z 10 piłkarzy z Rumuni a co
Petrescu z Unirei zrobił to co Kaczmarek w Dyskobolii, zreszta zobaczymy co Unirea pokaże teraz gdy juz Petrescu w niej nie ma bo to będzie realna ocena piłkarzy których sciagnął.
Wydaje mi się że jeśli w tej chwili mielibysmy zmieniać trenera to tylko na polskiego, bo zatrudnienie w tym momentcie kogos z zagranicy oznacza odpuszczenie rundy, mam jednak nadzieje ze Skorza obroni sie, broniac mistrzostwo