http://www.wisla.tv/?v=107
Moim zdaniem Skorża ma racje, wie gdzie tkwi problem i ze wszystkim co mówi, zgadzam się.
Te kontuzje to makabra.
Gdyby Paweł Brożek nie podawał do Boguskiego wczoraj, a by strzelił po długim to by 1:0 było, a następnie by wpadały kolejne.