Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1929
Stary 06.03.2010, 11:43
A jest wogole jakas strategia? Takze odnosnie ME bo te chlopaczki chyba tam graja tylko rekreacyjnie skoro przy Skorzy zaden z nich nie ma najmniejszych szans wejsc do pierwszego szerokiego skladu.
Druga sprawa to sciaganie zawodnikow za piec dwunasta do rozpoczecia ligi. Przeciez to jest kompromitacja zwazywszy na fakt ze okienko trwalo az 2 miechy a i tak sprowadzilismy zapchajdziure. Rownie dobrze mozna bylo juz 1 stycznia sprowadzic Panusevica czy kogos podobnego.
Wedlug mnie w klubie nie ma zadnej strategii, wszystko odbywa sie na 'hurra' i 'jakos to bedzie'.
Odpowiedz cytuj±c