M89 napisał(a):

|
Dokładnie, poza tym czy obowiązują jakieś zasady (czy kto pierwszy ten lepszy...), oraz w którym miejscu będzie młyn?
|
po takim starcie sezonu i patrzac na frekwencje w Sosnowcu raczej nie trzeba sie obawiac ze wszystkie karnety zejda, wiec selekcji raczej nie bedzie