Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#659
Stary 06.03.2010, 11:34
Tylko najgorsze kolego z Warszawy jest to, ze my kibice w wiekszosci mamy takie zdanie jak ty, ale co z tego jesli klub i dzialacze dalej stawiaja na tego pseudobramkarza? to sie w dupie nie miesci,zeby w takim klubie bronil taki bramkarz..
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując