Baala napisał(a):

|
Zastanawiam się co ma takiego Kirm, że tyle osób na tym forum go podziwia? Dla mnie to piłkarz niczym nie wyróżniający sie od Jirsaka czy Łobodzinskiego. Mocno licze na to że na WC zabłyśnie i uda sie go opchnąć.
|
Popieram. Również niczym mnie nie zachwycił.
Ale mniejsza o niego. Przynajmniej biega i mu się chce.
Najśmieszniejszy jest ten transfer Christowa. Skoro ja w 10 minut mogłem się dowiedzieć od fana Levskiego, że koleś jest chujowy. A Wisła go przedstawia jako kozaka, to jakim cudem ma być w tym klubie dobrze ?
Oni wiedzą w ogóle co robią ?