Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4603
Stary 06.03.2010, 11:33
A ja w Polsce widze tylko jednego trenera który byłby w stanie osiagnac cos wiecej z Wisła - Pawła Janasa niestety chyba niemozliwoscia jest by on do nas trafil :(
Co do Ulatowskiego i Probierza to trenerzy którzy nie byli dotychczas poddani duzej presji, więc pewnie w pucharach skonczyło by się jak zwykle
Kaczmarek to smiech na sali, gosc jest od 20 lat w piłke a osiagniecia ma gorsze od meteora Michniewicza
Petrescu i jemu podobni zdecydowanie nie, zamordyzm i otaczanie sie pilkarzami slabymi psychicznie (zaden z jego zaciagu zagranicznego nie poradził sobie w Wisle) = gra o 8 miejsce