|
Trzeba się powaznie zastanowić w jakim kierunku zmierza klub. I dla kogo powstaje stadion.
Bo nie licząc hardcore ultra fans, którzy mogliby stać i tyłem do boiska, to chyba nikt nie będzie chciał płacić za takie widowisko jakim raczy nas piłkarska Wisła.
Osobiście nie wyobrażam sobie, opłacania Cupiałowego folwarku. Kasę, która miałbym przeznaczyć na bilet/karnet zdecydowanie wolę wpłacić na TS.
. .
|