Niedawno było az 5 pkt przewagi nad legia a teraz juz tylko 1 pkt straty do lidera, fenomenalny postep Macka, I gdzie wy widzicie poowdy do optymizmu ? belchatow i arka to ta sama gra bez ladu i skladu, pilka na skrzydlo dosrodkowac a moze w zamieszaniu ktos wbije pilke do bramki! Cala taktyka Macka...
Co porabia Duszan Radolsky ?
