Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#612
Stary 06.03.2010, 08:22
elomike napisał(a):Wyświetl post
Koniec, Panowie koniec! Wolałbym żeby jakaś inna Polska drużyna zdobyła mistrzostwo i w walce o LM grała z jakimś minimum ambicji! ****a! Jak sobie przypomnę mecz pasów z Legia to mnie ciarki przechodzą! Od Legii 5:0 i od Cracovii pewnie 3:0! Bardzo przykre, ale Cracovia gra dużo lepiej! W pierwszej połowie oddalismy 1 celny strzał na bramkę! Mistrz Polski kontra klub z dolnej części tabeli oddał jeden strzał na bramkę przez 45 minut! Budują nowy stadion, kibice jeżdżą na mecze z Trzebini, z Bochni, z Myslenic, na wyjazdy jeżdżą na drugi koniec kraju albo i swiata! ****a po co?! Żeby zobaczyć jak biedny Boguski nie może trafić z 3 metrów do bramki, jak Diaz robi te swoje super przewrotki, jak Pawełek kiwa się z napastnikami w polu bramkowym czy jak Malecki rozkłada ręce? To musi się zmienić! Musi być jakaś rewolucja w Wiśle, bo jedna porażkę można wybaczyć. Ale nie serie!!!
Jeżdzą bo kochają WIsłe, tacy jak ty pewnie jezdzili by na sracovie gdyby Wisła grała w 2 lidze, niektórzy do Londynu pojechali chyba zobaczyć Tottenham nie Wisłe

Cytat:
Jak sobie przypomnę mecz pasów z Legia


chcesz się załapać na komentarz tygodnia
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 06.03.2010 o godz. 08:29.
Odpowiedz cytując