Wyświetl pojedynczy post
daeclan
Junior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4582
Stary 06.03.2010, 08:01
Problem z M.Skorżą jest taki, że nie widać poprawy gry Wisły Kraków. Trenerzy podkreślają, że taki styl można dopiero stworzyć w 2-3 lata samodzielnej pracy, tłumacząc się przy okazji ze zwolnień z posad, że nie dano mu popracować dłużej. Pewnie w tym racja jakaś jest, ale Skorży mija właśnie ten czas, kiedy zarys stylu i charakter winien być już zauważalny. Tego niestety nie mamy. Mając solidny zespół, zdobył co prawda 2 tytuły, ale styl w jakim zdobył szczególnie drugi z nich, na kolana nie rzuca. Widać raczej regres, gdzie krzywa przechyla się w dół.

Po Levadii trener jak i piłkarze zapowiadali rehabilitację, a co nam zafundowali: Lecha, Legię i na deser Cracovię. Dwa spektakle wiosenne to kolejne dwa upokorzenia. Zastanawia brak samokrytyki trenera, który plecie o kłopotach kadrowych itd. Po co więc te wszystkie zgrupowania, gdzie testuje się inne ustawienia, po to chyba, aby potraktować je jako wycieczkę. Klub płaci więc w czym problem, aby sobie pozwiedzać.

Decyzja o zwolnieniu trenera jest niełatwa, ale postępowanie Skorzy budzi coraz więcej wątpliwości. On sam jak widać nie widzi problemu, w przeciwieństwie do większości kibiców - a to już jest jakiś problem.
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy