Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4578
Stary 06.03.2010, 06:30
Jaroo1 napisał(a):
Nie ma co sie łudzić że nowy trener coś zmieni"
Nie skądże, nie zmieni.Mam pomysł może damy Maciuśiowi dożywotni kontrakt? Bedzie SPOKO

PrzemyślABG napisał(a):
Jak nie Skorża, to ja bym widział Bobo Kaczmarka, ale Maciej sobie poradzi
nikol napisał(a):
Tak słabego startu w rundzie wiosennej Wisła nie miała od lat. Odszukanie dwóch porażek w dwóch pierwszych meczach ligowych na najwyższym szczeblu rozgrywkowym zajęło nieco czasu. Miało to miejsce w roku 1958
Na razie to sobie radzi w śrubowaniu nowych "rekordów".Aż sie boję co będzie następne..

Trykuss napisał(a):
Spokojnie, dajmy mu jeszcze 2-3 mecze kazda drużyna ma kiedys słabszy okres.. ta druzyna ma naprawdę duzy potencjał
Potencjał MA. Mamy najepszy skład w całej lidze. Tylko ten potencjał kolego trzeba jeszcze wydobyc.
Czasami zastanawiam się czy podczas konferencji prasowych albo wywiadów w tv, orator Maciek hipnotyzuje niektórych albo serwuje im cos w stylu kodowania podprogowego? No bo jak tu bronic niektórych? Nawet jak Kasperczak zmoczył z Tibilisi i z Valerenga to więcej było głosów krytycznych niz na Pana Oratora. A Kasperczak jak wiemy duuuzo więcej zaprezentował niz "Radomski Strateg" jak ktos go nazwał. I wkurza mnie jeszcze jego pieprzenie po kazdym przegranym meczu. Cholera faktycznie ten facet nie ma jaj. I pomyslec gdzie bysmy mogli teraz byc gdyby nie zwolniono Petrescu. K***A!
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH