Wyświetl pojedynczy post
KaRaSTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 06.03.2010, 00:56
'''Liga będzie ciekawsza. Sprawa mistrzostwa Polski - patrząc na bryndzowatą Legię i stratę innych drużyn - wydawała się przesądzona. A teraz już zupełnie nie wiadomo, co się wydarzy w następnych tygodniach. Ale jeśli czegokolwiek można być pewnym, to chyba jednego - mistrz Polski będzie taki, że pożal się Boże. Levadia czy inna Vetra już ostrzy sobie zęby''''. Ludu budowac szybko te stadiony bo bedziemy w trzecim świecie :( Bo tylko wtedy widze ta Nasza polska lige w miare normalna.... Dobranoc
Odpowiedz cytując