|
Moje rady dla pana Cupiała:
1. Zawiesić piłkarzom i sztabowi szkoleniowemu pensje - bezterminowo - jak zmienią styl i zaczną wygrywać można się zastanowić nad przywróceniem wypłat.
2. Sprzedać jak najszybciej Pawełka, Jirsaka, Diaza i Łobodzińskiego,a nim to nastąpi odsunąć od 18 meczowej, nawet w ME, najlepiej w ogóle niech się do tego czasu na obiektach klubowych nie pokazują.
3. Zainscenizować spotkanie kibiców z drużyną, aby przy pomocy siły argumentów i argumentów siły, mogło dojść do szczerej wymiany poglądów, dotyczących gry Wisły.
4. Szukać nowego trenera - zagranicznego.
PS:Arka jesteście dnem, ale Wisła była dziś przy was rowem oceanicznym.
Powód: PS
Ostatnio edytowane przez Olivarez : 05.03.2010 o godz. 23:49.
God save the Queen
Long live the Queen
|