Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4561
Stary 05.03.2010, 23:34
PrzemyślABG napisał(a):Wyświetl post
a weź człowieku ochłoń...
Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak spokojnie i chłodno podchodzę do całej sytuacji. I nie jestem zapatrzony w trenera Skorżę jak w święty obrazek, widzę co się dzieje z drużyną i doskonale widzę, że z tej współpracy nic dobrego więcej nie wyniknie.

I w jednym się faktycznie pomyliłem. Ten sezon już ZOSTAŁ spisany na straty pewnego letniego gra, gdy nasza drużyna została oje*ana przez piekarzy i ślusarzy z Tallina, co pociągnęło za sobą całą lawinę konsekwencji, z tą najbardziej dotkliwą czyli kasą.