PrzemyślABG napisał(a):

|
a weź człowieku ochłoń...
|
Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak spokojnie i chłodno podchodzę do całej sytuacji. I nie jestem zapatrzony w trenera Skorżę jak w święty obrazek, widzę co się dzieje z drużyną i doskonale widzę, że z tej współpracy nic dobrego więcej nie wyniknie.
I w jednym się faktycznie pomyliłem. Ten sezon już ZOSTAŁ spisany na straty pewnego letniego gra, gdy nasza drużyna została oje*ana przez piekarzy i ślusarzy z Tallina, co pociągnęło za sobą całą lawinę konsekwencji, z tą najbardziej dotkliwą czyli kasą.