Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7899
Stary 05.03.2010, 23:31
rzeczywiscie lecą na 3 zmiany 7 dni w tygodniu, nie ma co....

swoja drogą, odrazu zaznacze ze sie nie znam - czy te instalacje na dachu mozna zasłonic? Chodzi mi nie o to, czy jest to w planach, bo wiem ze nie, i ze ma zostac tak jak jest. Mam na mysli kwestie tego, czy to w ogole mozna zrobic biorac pod uwage ze to jednak jest wentylacja, wiec przeciez musi byc przewiew powietrza.
Ostatnio edytowane przez Fuks : 05.03.2010 o godz. 23:38.
Odpowiedz cytując