Marszałek napisał(a):

|
Byłem,jestem za wywaleniem Skorży od dawien dawna. Levadia była dla mnie krytycznym,w który mnależało pozbyć się faceta
|
Już rewanż z Tottenhamem pokazał,że ten trener nie przeskoczy pewnego poziomu,ani sportowego,ani tym bardziej mentalnego.