Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4558
Stary 05.03.2010, 23:30
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Byłem,jestem za wywaleniem Skorży od dawien dawna. Levadia była dla mnie krytycznym,w który mnależało pozbyć się faceta
Już rewanż z Tottenhamem pokazał,że ten trener nie przeskoczy pewnego poziomu,ani sportowego,ani tym bardziej mentalnego.