Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4556
Stary 05.03.2010, 23:27
Zmiana trenera w takim momencie to najgłupszy pomysł jaki może być. Nie sądzę, że po zmianie J. Diaz nagle dostanie olśnienia i zacznie trafiać z prostej piłki w światło bramki. Problemem wg. mnie jest to że z roku na rok wygrywamy lige tym samym składem,mały nakład finansowy na transfery, branie piłkarzy na ostatnią chwile na pół roku i myślenie "a może ten wypali". Skorża chciał napastnika i dostał,tyle że skład powinno sie zacząć budować od bramki a ta stoi pusta.
Powód: ??
Ostatnio edytowane przez *KoTeK* : 05.03.2010 o godz. 23:28.