|
Ależ Panowie, przecież trenerów nie trzeba daleko szukać. Pracują... w sztabie skautów. Jeden to ma nawet w CV spuszczenie Wisły do pierwszej ligi, tyle że tej płockiej Wisły.
Smutne to wszystko, ale nawet w przypadku wyrzucenia trenera nie spodziewałbym się poprawy i ten sezon, co z bólem przyznaje, raczej zostanie spisany na straty.
Ostatnio edytowane przez hunter : 05.03.2010 o godz. 23:26.
|