|
Dobra to teraz troszke rzeczowo. W****iony jestem masakrycznie po tej porazce, ale widze tez pewne pozytywy w grze Wisly, ale ****a negatywow to w tym meczu bylo od groma. Zastanawia mnie to ze kurde od dobrych 4-5 lat prawie wogole nie ma ruchu bez pilki z przodu. Juz pal szesc te pilke na pale bo to jest jeden ze sposobow szybkiego przejscia z obrony do ataku ale na litosc boska czasami mam wrazenie ze to jest ***** warte bo nikt o ta pilke nie chce walczyc, Brozek zamiast walczyc w powietrzu o nia to staje w miejscu gdy widzi ze obronca ja zbierze zamiast wymusic na nim blad. Wkurzaja wymiany podan obroncow miedzy soba a srodek pola stoi w miejscu i sie patrza jak szpoki w ****e nie wiadomo na co.
Odnosnie trenera. Teraz nie ma sensu zmieniac go bo po prostu nikogo lepszego sie nie znajdzie to raz, a dwa to tylko podziala demotywujaco na pilkarzy i moze sie skonczyc jak pamietny sezon gdy skonczylismy na 8 miejscu w tabeli. I jestem nadal za zostawieniem Skorzy na przyszle sezony.
ogolnie to ****a szkoda gadac i jesien idzie. Wracam do ogladania pornoli. Dziekuje za uwage.
|