Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline
#
306
05.03.2010, 23:19
Wizard
napisał(a):
Słyszeliście już nową płytkę Rahima? Jak odczucia?
Moim zdaniem Rah po raz kolejny pokazał klasę, wspaniały album na bardzo równym i wysokim poziomie
. A kawałki takie jak "Sekundy", "DarkSide" czy "Fejm" z Dabem i Grubsonem - perełki!
Zresztą na całej płycie jest o wiele więcej innych kawałków godnych polecenia, bardzo polecam
Rahim dał radę!
Mi podeszla ta plytka ,lubie flo Raha dobe teksty ,bity troche dziwne w niektorych kawalkach duzo elektroniki
.....
DominoForza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DominoForza
Znajdź inne posty napisane przez DominoForza