Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 05.03.2010, 23:19
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Słyszeliście już nową płytkę Rahima? Jak odczucia? Moim zdaniem Rah po raz kolejny pokazał klasę, wspaniały album na bardzo równym i wysokim poziomie . A kawałki takie jak "Sekundy", "DarkSide" czy "Fejm" z Dabem i Grubsonem - perełki! Zresztą na całej płycie jest o wiele więcej innych kawałków godnych polecenia, bardzo polecam Rahim dał radę!
Mi podeszla ta plytka ,lubie flo Raha dobe teksty ,bity troche dziwne w niektorych kawalkach duzo elektroniki
.....
Odpowiedz cytując