Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4543
Stary 05.03.2010, 23:17
AYALA napisał(a):Wyświetl post
coś czuje że jednak Skorża zostanie bo Cupiał sobie zdaje sprawe że nikogo lepszego (wolnego) w kraju nie znjadzie

Pasieka by lepiej ustawił i przygotował zespół niż Skorża. Ten pierwszy fachu uczył się w niemczech a nie u imc Janasa. W niczym Skorża nie jest najlepszy w kraju, dajcie spokój z tym dogmatem i frazesem. Przeciętny trener i tyle. Tyle ile on miał szans,zawodników...zmarnowaliśmy kawał czasi i kasy na tego faceta. A trenera z zagranicy,bo u nas nie ma trenerów.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.