AYALA napisał(a):

coś czuje że jednak Skorża zostanie bo Cupiał sobie zdaje sprawe że nikogo lepszego (wolnego) w kraju nie znjadzie
|
Pasieka by lepiej ustawił i przygotował zespół niż Skorża. Ten pierwszy fachu uczył się w niemczech a nie u imc Janasa. W niczym Skorża nie jest najlepszy w kraju, dajcie spokój z tym dogmatem i frazesem. Przeciętny trener i tyle. Tyle ile on miał szans,zawodników...zmarnowaliśmy kawał czasi i kasy na tego faceta. A trenera z zagranicy,bo u nas nie ma trenerów.