Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4541
Stary 05.03.2010, 23:14
Trafny komentarz z głównej strony:
Cytat:
"W dwóch meczach nie strzeliliśmy jednej bramki, dawno nie przypominam sobie takie sytuacji." - A ja sobie przypominam... z końca poprzedniej rundy...
Do gamy jego bredni oprócz ciekawszej ligi i przeprosin po dzisiejszej kolejce dorzucamy:
"Spodziewam się wszystkiego". Co do zmian nie zapominajmy, że budżet nie jest w najlepszej kondycji, do tego w Tele-Fonice nastały trudne czasy, wiec to nie pora żeby szaleć(niestety).

jarcze: Czesiu w Angli siedzi, angielskiego sie uczy
Ostatnio edytowane przez Robert_wislak : 05.03.2010 o godz. 23:17.

Wisła