Trafny komentarz z głównej strony:
Cytat:
|
"W dwóch meczach nie strzeliliśmy jednej bramki, dawno nie przypominam sobie takie sytuacji." - A ja sobie przypominam... z końca poprzedniej rundy...
|
Do gamy jego bredni oprócz ciekawszej ligi i przeprosin po dzisiejszej kolejce dorzucamy:
"Spodziewam się wszystkiego". Co do zmian nie zapominajmy, że budżet nie jest w najlepszej kondycji, do tego w Tele-Fonice nastały trudne czasy, wiec to nie pora żeby szaleć(niestety).
jarcze: Czesiu w Angli siedzi, angielskiego sie uczy
