Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14721
Stary 05.03.2010, 23:14
Ja_Kibic napisał(a):Wyświetl post
Czesc.

Ta giełda sie zwie poprostu Giełda RTV ta na ul. Balickiej

Czynna jest w sobote jak i w niedziele a co do ilosci stoisk to roznie to byla, jedny sa tylko w jeden dzien w weekend, innym sie czasem nie chce marznac itp. Wiec nie, niema takiej samej iloscy stoisk w dwa dni, a przynajmiej nigdy sie nie spotkalem ( zawsze sie znajdzie osoba ktorej nie bedzie)
Zależy też od tego czy wpada CBŚ czy nie
Odpowiedz cytując