Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22084
Stary 05.03.2010, 23:13
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Diaz, Jirsak, Pawelek, Lobodzinski.
Chyba wszyscy sie ze mna zgodza ze ci pilkarze powinni zostac sprzedani przed nastepnym sezonem. Oni tylko zanizaja poziom, nie sa tzw. wartoscią dodaną.
pełna zgoda ale za darmo albo za pół-darmo sie ich następców nie znjadzie co by podnieśli poziom gry.
Odpowiedz cytując