Maciuś napisał(a):

Diaz, Jirsak, Pawelek, Lobodzinski.
Chyba wszyscy sie ze mna zgodza ze ci pilkarze powinni zostac sprzedani przed nastepnym sezonem. Oni tylko zanizaja poziom, nie sa tzw. wartoscią dodaną.
|
pełna zgoda ale za darmo albo za pół-darmo sie ich następców nie znjadzie co by podnieśli poziom gry.