Wyświetl pojedynczy post
krism84
Junior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.03.2010, 23:12. Zwolnienie Skorży???
Witam!

Chciałem was zapytać o wasze zdanie odnośnie M.Skorży co sadzicie Czas na zmiany

Moim skromnym zdaniem chyba tak to naprawde dobry trener ale coraz bardziej mnie przekonuje ze tylko na nasze podwurko po pierwsze żadnych sukcesów w pucharach a po drugie dzisiejszy mecz - żenada!!!

Jemu sie wydaje że samo nazwisko zdziala cuda zamiast zdiac marnego małeckiego on sciaga Kirma ktory mimo ze byl po meczu reprezentacji grał o niebo lepiej

poza tym wydaje mi sie ze jest tam cos nie tak w pierwszej polowie naprawde bylo widac kilka naprawde fajnych kombinacyjnych akcji i po 18 min moglo byc 3-0 tylko wygladalo to tak jak by im nie zalezało czyli... zmiany