flamengista napisał(a):

.
To jest już pożar, tu trzeba strażaka. Faceta, który wstrząśnie szatnią, zmieni atmosferę w drużynie. Chłopaki chyba już sami w Skorżę nie wierzą, więc z tym trenerem raczej będzie tylko gorzej.
|
Czyli kto?
Bobo K , Darek W(no ok, ten nie może) może Janusz W, albo Jurek E? - ironizuje oczywiście ale fakty są takie że w Polsce wd mnie nie ma żadnego choćby przyzwoitego WOLNEGO trenera.
Wzięcie kogoś z łapanki to większy samobój niż pozostawienie Skorży.
Dlatego Skorża powinien zostać do dnia w którym znajdziemy dobrego trenera i ani dnia dłużej.
Czy jest realne znalezienie dobrego trenera? - Wątpię, bo takiej olewki na wszystkich frontach, to w Wiśle nie widziałem bardzo dawno.