|
Wierzę w mistrzostwo, runda trwa. Ale dość już tych upokorzeń, dość tej fatalnej gry bez pomysłu, dość tego mydlenia oczu. Skorża się wypalił z tą drużyną. Za wysokie progi.
Lubię naszego trenera, sympatyczny człowiek i utalentowany trener. Ale nie mogę dalej tolerować takiego stanu rzeczy. Czas na zmiany.
Tylko cholera kto?
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|