|
z zawodnikami jest coś nie tak po części, cholera nie potrafia sie sami zmobilozowac
potencjal ludzki jest, ale co nie ktorzy zbyt pewnie sie czuja
Skorza takze jest winny
Wyrzucajac Skorze trzeba sie takze zastanowic nad co nie ktorymi pilkarzami, nie ma jednego winnego, niech zaplaca za ta wszyscy a nie robmy kozla ofiarnego, Skorza odejdzie, dalej pilkarze beda olewac, przyjdzie nowy trener zagraja pare meczy ok a potem zas olewanie, u nas piłkarze to swiete krowy, pewnie swego...
|