Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4518
Stary 05.03.2010, 22:47
dziś Wisła przegrałaby z KAŻDĄ ekstraklasowa druzyną, zabrzmi to smiesznie, ale cieszmy sie ze rywalem byla Arka, a mecze z Legią,Lechem czy Cracovia mamy pózniej, nie teraz.
Dziwi mnie wypowiedz trenera Skorży, według niego brakuje wyłącznie skutecznosci. Moim zdaniem nie tylko tu tkwi problem.Ktoś tu popełnił blad w przygotowaniach, i naprawde nie trzeba byc jasnowidzem by zobaczyc to w dwoch rozegranych niemal spotkaniach...