Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4517
Stary 05.03.2010, 22:47
AdiWiślak. napisał(a):Wyświetl post
Dobra ! Zwolnijmy go i.. co dalej ? Zagraniczny nie przyjdzie , a obok Smudy i Lenczyka to Maciuś jest najlepszy ! Gramy beznadziejnie ,ale watpie zeby zmiana trenera w srodku rundy cos zmienila.
dokladnie, chleba i igrzysk
skonczy sie jak kiedys 8 miejscem i nawet pucharow nie zobaczymy, a nowy stadion bedzie swiecil
pustkami kazdy wiedzial, ze ten sezon bedzie trudny ze wzgledu na wszystkie mecze na wyjezdzie
tu zmiana trenera nic nie zmieni, tu problem jest wyzej -to gora odwala fuszerke
Puchar jest na5z!