AdiWiślak. napisał(a):

|
Dobra ! Zwolnijmy go i.. co dalej ? Zagraniczny nie przyjdzie , a obok Smudy i Lenczyka to Maciuś jest najlepszy ! Gramy beznadziejnie ,ale watpie zeby zmiana trenera w srodku rundy cos zmienila.
|
dokladnie, chleba i igrzysk
skonczy sie jak kiedys 8 miejscem i nawet pucharow nie zobaczymy, a nowy stadion bedzie swiecil
pustkami kazdy wiedzial, ze ten sezon bedzie trudny ze wzgledu na wszystkie mecze na wyjezdzie
tu zmiana trenera nic nie zmieni, tu problem jest wyzej -to gora odwala fuszerke