Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
majson
Member
Od: 12.2006
Offline
#
4508
05.03.2010, 22:31
Skorży niestety już podziękujemy. Długa piła! po prostu świetna taktyka. Wszystko bez pomysłu. Już wole Kazka Moskala przynajmniej teraz
majson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do majson
Znajdź inne posty napisane przez majson