|
Nie dość że sedziowie nam mówiąc kulturalnie nie pomagają to jeszcze nasi zawodnicy serwują nam stojanowa przez 90 min . Płakać się chce jak się na to patrzy. Ale przecież piłkarzy interesuje tylko to czy ilość pieniedzy na koncie sie zgadza. PS kto mi odda kase wydana na piwka ?
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
|