Temat
:
[19 kolejka] Wisła Kraków-Arka Gdynia, Piątek 5 marca godz. 20.00
Wyświetl pojedynczy post
michalg
Member
Od: 11.2009
Skąd: Tarnów
Offline
#
492
05.03.2010, 22:21
Mam nadzieję, że skład personalny od przyszłej kolejki się zmieni. Taktyka na kopanie piłki na oślep przed siebie się nie sprawdza. Może z powodu braku wysokiego napastnika, a może z powodu jakotakiego pojęcia przeciwnika o grze w piłkę.
michalg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michalg
Znajdź inne posty napisane przez michalg