Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4498
Stary 05.03.2010, 22:20
Oni już kilka razy przepraszali. To się już zaczyna nudzić. To Jaga wydaje się być bliżej pewnych trzech punktów. ;-)

Braknie nam sezonu żeby cokolwiek poprawić