Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#478
Stary 05.03.2010, 22:16
urodziny dziś mam i taki mily prezent mam xD Wiselko dziekuje !! za tydzien kolejny mecz przegramy i tak dalej bedzie ....!! ;/ Skorza Out wezcie trenera z jajami i wizja zeby wyciagnac cos z tych kopaczy bo juz dwie paczki fajek wyjaralem ...
Odpowiedz cytując