Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4496
Stary 05.03.2010, 22:13
pomeczowa konferencja --> " Zabrakło skuteczności i szczęścia, w ciągu tygodnia na treningach poczynimy starania, by wyeliminować jak najwięcej błędów. Wraz z asystentem dokonaliśmy analizy tych najbardziej widocznych błędów [...]*. Do Białystoka jedziemy po pewne trzy punkty."

* Trener wymienia błędy, przy czym przeprasza kibiców i ludzi związanych z klubem i zapewnia, ze kolejna taka porażka nie będzie miała miejsca.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !