Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4851
Stary 05.03.2010, 22:13
I przegrana z Arka. Chyba juz wszyscy mamy dosc takiej postawy naszych zawodników. Z takim składem przegrywamy z druzyna, która walczy o utrzymanie - cos jest nie tak. Taki mamy dobry skład a nie potrafimy wygrac z druzyna z konca tabeli. Skorza przed meczem z Arką jeszcze zatrzymał posade - teraz raczej moze sie juz pakowac.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 05.03.2010 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując