Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#458
Stary 05.03.2010, 22:09
Nawet mi się nie chce kopać leżącego(Maciusia),bo tak naprawę to już od meczu rewanżowego z Tottenhamem trwa w najlepsze dożynanie Wisły obecnością tego trenera.Wystarczy.
Odpowiedz cytując