Denethor napisał(a):

Umiesz czytać ze zrozumieniem ?!
Masz coś do mnie to smaruj na priv a nie rozwalaj tu forum swoimi chorymi komentarzami !
A najlepiej zrobisz jak się po prostu przymkniesz !
|
Widzę że czytanie ze zrozumieniem także szwankuje no ale...współczuję
dobranoc