Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#383
Stary 05.03.2010, 21:49
Denethor napisał(a):Wyświetl post
Umiesz czytać ze zrozumieniem ?!
Masz coś do mnie to smaruj na priv a nie rozwalaj tu forum swoimi chorymi komentarzami !
A najlepiej zrobisz jak się po prostu przymkniesz !

Widzę że czytanie ze zrozumieniem także szwankuje no ale...współczuję


dobranoc
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując