Temat
:
[19 kolejka] Wisła Kraków-Arka Gdynia, Piątek 5 marca godz. 20.00
Wyświetl pojedynczy post
Rogullo
Member
Od: 11.2009
Skąd: Złocień
Offline
#
370
05.03.2010, 21:45
ku*wa nie no przecież to jest kabaret , brak słów , brak siły ... 0-1 prze**bane zakończenie miłego dnia ...
Rogullo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rogullo
Znajdź inne posty napisane przez Rogullo